KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12793039
nr 1279 3039
Akvarell
Carl Winkler. Signerad, daterad 1900, kustmotiv, 33x59 cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:37:02
5.000 kr
5.600 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
6.000 kr
6.200 kr
6.400 kr
6.600 kr
6.600 kr
6.600 kr (Budbetjänt)
6.800 kr
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska